Apartamenty pod Wynajem

Kraków to wspaniałe miasto które co roku odwiedza kilkanaście milionów turystów z całego świata, nie dziwi wiec fakt iż rezerwacje hoteli czy miejsc noclegowych, trzeba realizować odpowiednio wcześniej. Mimo iż infrastruktura turystyczna w tym mieście stale się rozwija, to jednak ciągle wielu przyjezdnych ma problem z rezerwacjami w sezonie. Ciekawą alternatywą dla nich jest oferta prywatnych apartamentów pod wynajem, które często swoim standardem wykończenia i wyposażenia przewyższają oferty wielu hoteli. Z tego typu ofertą wychodzi firma LuxuryApartments która posiada dziewięć bardzo komfortowo wyposażonych apartamentów, usytuowanych w trzech bardzo dobrych lokalizacjach starego miasta. Przy ulicy Krupniczej 7, niedaleko teatru Bagateli i Rynku Głównego znajduje się wspaniały 160 metrowy apartament pod wynajem dla 5 osób. Przy ulicy Biskupiej 4 w niedawno odnowionej kamienicy znajdują się dwa doskonale wyposażone kameralne apartamenty. I wreszcie przy ulicy Radziwiłłowskiej 33a niedaleko dworca Głównego i Rynku znajduje się cały kompleks aż 6 apartamentów pod wynajem, z dostępem do strefy SPA gdzie mieści się basen, siłownia oraz sauny.
Apartamenty pod wynajem firmy LuxuryApartments to przede wszystkim komfort i wygoda klienta, który dla nas jest stawiany na pierwszym miejscu, wybierając jeden z naszych apartamentów do wynajęcia możesz być pewny że Twój pobyt w Krakowie przebiegnie w komfortowych warunkach.

Apartamenty pod Wynajem

Ocena: 2.8/10 (67 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Trans Kraków

Trans Kraków »

Wybierając się do Krakowa w podróż służbową lub na wypoczynek koniecznie zapoznaj się z ofertą www. transkrakow. pl Wiesz z pewnością doskonale jak trudno jest się poruszać po mieście, które słabo zna...

szczegóły wpisu Kliknięć - 125, Odsłon - 3486